+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Вверх

MBA Kids та Globe International School розпочали освітню співпрацю

Ми раді повідомити про відкриття чергового філіалу! Відтепер Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids проводитиме Річну підприємницьку програму та інтенсиви на базі Globe International School (вул. М. Закревського, 42).

Globe International School – сучасна міжнародна школа м. Києва, в якій викладання здійснюється українською, російською, німецькою та англійською мовами. На даний момент у школі навчаються 200 дітей. Навчально-виховний процес триває з 9:00 до 18:00.

Класи до 12 учнів, спортивні секції, творчі гуртки, поглиблене вивчення іноземних мов в режимі школи повного дня. Відкрито класи білінгвальної освіти: англо-українські (викладання математики та природознавства англійською мовою). Навчання в 10-11 класах відбувається на основі індивідуальних освітніх траєкторій для кожного учня та погодженних життєвих планів з батьками.

У 2018 році школа успішно пройшла процедуру акредитації освітніх програм міжнародною некомерційною приватною освітньою установою Cambridge International Examinations і стала третьою в Україні школою, акредитованою цією установою.

Globe International School має статус підготовчого центру Cambridge English Language Assessment Center.

Асамблея ділових кіл України в травні 2017 року нагородила школу сертифікатом, що підтверджує «Золотий символ якості національних товарів і послуг».