+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Вверх

Різдвяне свято бізнес-ідей для батьків та дітей 2019

15 грудня 2019 р. відбулося наше довгоочікуване Різдвяне свято бізнес-ідей для батьків та дітей!

Чому довгоочікуване? Бо учні MBA Kids International готувалися до нього старанно та з наснагою!
Стільки неймовірних товарів та послуг, вигаданих та виконаних юними підприємцями, навряд чи можна побачити десь ще: hand made листівки, ялинкові прикраси, печиво з побажаннями, плов, суп, школад та морозиво, скретч-карти, картини та еко-торбинки, настільні ігри та готові набори різдвяних подарунків, майстер-класи з футболу та моноциклу, ідеї стартапів, їстівні стаканчики для кави та авторськи щоденники, незвичайне мило та різнобарвні слайми, смаколики, дууууже багато смаколиків і ще більше відвідувачів!

Ми вдячні нашим учням та їх батькам, які підтримують підприємницький хист своїх дітей! А також викладачам, які допомагають перетворювати бізнес-ідеї з теоретичних на практичні! І звичайно — гостям Свята! Ви подарували дітям незабутній досвід та враження!
Щиро вдячні партнерам за подарунки: величезні розмальовки від O’Kroshka, цікавенні постери від 1DEA.me Gifts.

Більш того, благодійний партнер нашого Свята, БФ Таблеточки отримав скриньку зі свідомими благодійними внесками від юних підприємців — і вони зібрали на допомогу підопічним БФ 30 345 грн.!

Бракує слів, аби подякувати нашим юним підприємцям за суперові ідеї, їх родинам за підтримку і віру в своїх дітей, гостям Свята і всім-всім-всім — команді MBA Kids International, викладачам, кураторам, менторам, тьюторам, причетним до того, аби такі події відбувалися!

ДЯКУЄМО!

Зустрінемося наступного грудня, аби перевершити свій рекорд.

Бажаємо щасливого нового року всім-всім-всім!

P.S. світлин зі Свята дуже багато, тому весь фотоальбом можна переглянути у нас на facebook.