СТИПЕНДИИ НА ОБУЧЕНИЕ
НА ГОДОВОЙ ПРОГРАММЕ
В ШКОЛЕ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА И ЛИДЕРСТВА
ДЛЯ ДЕТЕЙ И ПОДРОСТКОВ MBA KIDS INTERNATIONAL
"Коли ти знаєш що твоя допомога, твої ресурси бажані і йдуть на розвиток, навчання чи творення - а МВА Kids International саме про це, навіть більше про майбутнє, виникає бажання підтримати. Я ще повний сил, енергії та ідей, але розумію, що майбутнє належить дітям, і моє завдання - не заважати їм, а дати їм родючий грунт для розвитку"
Сергій Фіцак
Школа предпринимательства и лидерства для детей и подростков MBA Kids International уже 8 лет помогает ученикам выбрать комфортную роль в бизнесе, определиться с будущей профессией и найти свое место в команде - в Украине, Казахстане, Азербайджане и Бразилии.

Обычно обучение на наших программах платное, но в этом году мы решили дать возможность мотивированным и настойчивым соискателям принять участие в конкурсе и получить стипендию на обучение на нашей Годовой программе 2021-2022.
MBA KIDS INTERNATIONAL
"Освіта - універсальна зброя проти нерівності і всього, що випливає з нерівності: дискримінації, бідності, шовінізму, і будь-яких інших форм нетерпимості. Вчиться - і ставайте кращими!"
Анна Мельник
КАК ПОЛУЧИТЬ СТИПЕНДИЮ?
На Годовой программе MBA Kids доступны стипендии для учеников 7-11 классов.

Конкурс обычно проходит в несколько этапов:
"Я вірю, що будь-яка людина може досягти видатних результатів виключно завдяки своїй праці, тому що результат - це 100% про тренування. Я хочу дати можливість тим дітям, які хочуть вчитися і готові працювати над собою, досягти виняткових результатів в житті"
Роман Прокофьев
КТО МОЖЕТ ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В КОНКУРСЕ НА СТИПЕНДИЮ?
Ты можешь принять участие в конкурсе, если ты:
Никогда раньше не учился на Годовой программе в MBA Kids International.
Живешь в любом регионе Украины: мы ищем стипендиатов как на офлайн-программу в Киеве, так и на онлайн-программу, в которой могут принимать участие ученики из регионов.
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
Учишься в 7-11 классе общеобразовательной школы.
"Я почав займатись бізнесом у 32 роки. До того часу в мене були зовсім інші життєві плани і життєві дороги. В 1992 році, з нуля, ми разом з партнерами започаткували банк «Аваль», який був у 2005 році проданий за 1 мільярд доларів. Потім почали займатись іншими напрямками. І теж стали там лідерами ринку. Створили більше 20 тисяч робочих місць. Ідея вчити дітей економіці, менеджменту, мені здалась цікавою. Щоб вони змалечку готували себе до конкретної справи. Хай моя стипендія комусь з них у цьому допоможе"
Олександр Деркач

ЧТО ПОКРЫВАЕТ СТИПЕНДИЯ?

Стипендия покрывает 100% стоимости обучения на Годовой программе MBA Kids 2021-2022.

Годовая программа офлайн - это 30 учебных суббот (150 академических часов). Программа начинается 18 сентября 2021 г. и заканчивается 28 мая 2022 г. (за исключением каникул и праздничных дней). Стипендии на офлайн-программу смогут получить кандидаты из Киева.

Годовая программа онлайн также включает 30 учебных дней, но проходит на платформе Zoom в будние дни. Стипендия для этой программы будет доступна для кандидатов из всех регионов Украины.
"По-перше, я хочу, щоб якомога більше талановитих дітей мали змогу навчатися з найкращими менторами та викладачами, адже саме від них залежить й наше майбутнє. По-друге, я абсолютно впевнений, що подібними діями ми активно впливаємо на всю екосистему безпеки завдяки тому, що даємо більше можливостей для талановитих та здібних дітей, задаючи правильний вектор для їх розвитку та подальшій адаптації на їх життєвому шляху"


Дмитро Стрижов
"В житті кожної людини завжди є можливості, але не кожен може іх розгледіти, а тим паче - скористатися. Допомогти талановитим дітям скористатися можливістю навчатися на програмі MBA Kids та розвинути свої особисті якості - це для нас дуже важливо і це нас надихає"
Андрій та Леся Усенко
ЧТО ДАЕТ ОБУЧЕНИЕ НА ГОДОВОЙ ПРОГРАММА?
Ты овладеешь навыками и компетенциями XXI века - чтобы найти свое место в меняющейся реальности будущего.
Ты выучишь основные предпринимательские понятия: идея и бизнес-моделирование, маркетинг и продажи, финансы, целевая аудитория, позиционирование и т.д.; проектный менеджмент, питчинг и инвестиционная привлекательность бизнеса.
Благодаря публичным выступлениям, проектной деятельности и постоянной работе в команде ты разовьешь креативное, критическое и предпринимательское мышление; целеполагание и тайм-менеджмент; навыки публичных выступлений и дебатов; способность к кооперации и эмоциональный интеллект.
Ты получишь свой личный бизнес-опыт - и поймешь, действительно ли у тебя есть желание заниматься бизнесом во взрослой жизни!
Ты постоянно будешь развивать свои лидерские навыки!
"Хочеться дати можливість вчитися в самій класній дитячій бізнес-школі тим дітям, які дійсно цього хочуть і із задоволенням та наполегливістю працюють над самовдосконаленням! А ще я переконаний, що хтось із стипендіатів створить щось дійсно корисне і цінне для людства і зробить нашу країну, а може й весь світ кращим місцем!"
Олексій Стеценко
"Знаю, що дорога до успіху може бути і самостійна, але - довша. Так буває, що перешкоди можуть затримати або зруйнувати нанівець плани і мрії. Хочу надати можливості, допомогти, підтримати, щоб крок вперед став впевненим, але, самостійним"
Любов Ткачук
Также тебя ждут модульные проекты:
World Café
Встреча всех участников Годовой программы для объединения полученных знаний в одну библиотеку знаний в формате World Café.
Весеннее праздник
бизнес-идей
Создание и продажа собственного бизнес-продукта в рамках ежегодной благотворительной ярмарки
Стартап-челлендж
Стартап-челлендж
Командная работа по разработке быстрых решений при анализе потенциальных стартапов.
Детальнее про Годовую программу читай тут.
"Чому вирішили заснувати стипендію? Молоде покоління, яке проявляє інтерес та наснагу до науки, важливих відкриттів гідно заручитись нашою підтримкою. Адже від їх натхненної роботи та досліджень залежить подальший розвиток країни в цілому. Я із задоволенням підтримаю юних спеціалістів, бачачи їх енергію та жагу до знань"
Василь Ябрик
НАШИ МЕЦЕНАТЫ
Роман Прокофьев
Основатель сайта по поиску работы Jooble
Анна Мельник
Главный юрисконсультант и руководиель отдела управления персоналом региона EMEA, компания Remington Seeds Switzerland
Александр Деркач
Совладелец компании Молочный Альянс (ТМ «Яготинське», «Пирятин»), частной клиники «Оберіг»
Дмитро Стрижов
CEO и основатель холдинга охранных предприятий «Шериф»
Любов Ткачук
Директор сети медицинских учреждений и владелица бренда «Сіті Клініка»
Василий Ябрик
Владелец группы компаний Yabryk Management Group с семьей брендов: "Дика вода Закарпаття Крайна", сеть фитнес-центров Viper Gym, группа экологичных компаний MoECO, фермерськое хозяйство ФайноФрут, катки Iceland, сеть ломбардов Сакура
Алексей Стеценко
Директор пр развитию бизнеса Agrii Ukraine
Катерина Загорий
Соосновательница Zagoriy Foundation
Александр Колб
CEO агентства Promodo
Олег Шрам
Финансист, инвестор
Сергей Стьопа
Директор компании АМИКУМ ФАРМА
Сергей Фицак
Управляющий партнер Softjourn Inc.
Андрей и Леся Усенко
Основатели М'ясторія
Николай Дориченко
CEO MBA Kids International
Полина Кошарная
Совладелица, глава наблюдательного совета ГК «СУЗІР'Я»
Алексей Кошарный
Совладелец, член наблюдательного совета ГК «СУЗІР'Я»
Меценат пожелал помогать анонимно
Меценат пожелал помогать анонимно
Меценат пожелал помогать анонимно
"Ми вважаємо, що грант дасть талановитим дітям змогу реалізувати себе у цьому складному світі. І раді допомогти їм зробити перші кроки"
Олександр Колб
"Засновуючи дану стипендію, я хочу підтримати обдарованих, талановитих, креативних та цілеспрямованих дітей. Дітей які бажають рухатися і розвиватися, робити це світ кращим. Змінювати свою країну на краще і зробити свій вклад в розвиток підприємництва в Україні. На жаль не всі діти мають можливість отримати доступ до хорошого навчання та знань. Тому ця стипендія саме для таких дітей"
Сергій Стьопа
Copyright © 2021. All rights reserved.
welcome@mbakids.ua